MAGİİD İftar Yemeğinde Biraraya Geldi.

Her yıl düzenlenen geleneksel MAGİİD iftar yemeği bu yıl üyelerimizden Zeki Ceylan’ın sahibi olduğu Hacıbaba Restaurant’ta gerçekleştirildi. Geniş katılımlı yemekte karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Kısa bir konuşma yapan dernek başkanı Avukat Bilal ORAK üye ve misafirlere şu mesajları iletti;
“Değerli üyelerimiz, değerli dostlarımız ve misafirlerimiz hepiniz hoşgeldiniz.
Artık geleneksel hale getirdiğimiz iftar yemeğimizi bu senede gerçekleştirmenin onurunu ve mutluluğunu sizlerle birlikte yaşıyoruz. Bu sene ramazan ayında yine her yıl olduğu gibi “ramazan ayı erzak yardımı kolilerimizi Mersin’in farklı yerlerindeki 1900 aileye siz değerli üyelerimizin katkıları ile her bir eve ayrı ayrı ulaştırdık. Bundan dolayı mutlu olduğumuzu belirtmek isterim. Bu yardımlarda emeği geçen, katkı sunan herkesten allah razı olsun. Allah yardımlarınızı kabul etsin.

Geçtiğimiz ay, değerli üyelerimizin oluşturduğu takımlarla gerçekleştirilen geleneksel futbol turnuvamız üyelerimizin ve önemli kurumların katkıları sayesinde amacına ulaşmış, başarılı ve güzel bir şekilde sonuçlanmıştır. Bu futbol turnuvamızda bizlere verdikleri desteklerinden ötürü; İmamkayali Renault truck Mersin, İmamkayali Volvo Gaziantep, Eurowag, Merlas oto lastik, Gps Buddy araç takip sistemleri, Volvo finans, Aktiv sigorta aracılık hizmetleri ve Temsa iş makineleri kurumlarının burada bulunan değerli temsilcilerinin şahsında kurumlarına da ayrıca çok teşekkür ederiz.

Magiid amaçları doğrultusunda her zaman guzel calismalara imza atarak ve her zaman uzerine koyarak yoluna devam etmektedir. Buda şüphesiz ki sizlerin emeği,fikri,katkıları sayesinde gerçekleşmektedir.

Birlik beraberliğimizin pekişmesi adına önemli olan bu iftar yemeğimize teşriflerinizden dolayı MAGİİD ailesi adına teşekkür ederim. Allah hayırlarınızı ve oruçlarınızı kabul etsin. Birlik ve beraberliğimiz daim olması dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunarım”
Diyerek sözlerine son verdi.