MAGİİD’den Giyim Yardımı..

Mardinli Girişimci İş İnsanları Derneği (MAGİİD) Mardin ve ilçelerinde yardıma muhtaç öğrenciler için giyim yardımında bulundu.

Mardin ve ilçelerine 5.000 öğrenci için giyim yardımında bulunan MAGİİD, Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Orak, Yönetim Kurulu Üyeleri Serhat Çiçek, Süleyman Yüksek ve Mazlum Aydemir tarafından Mardin il ve İlçe Milli eğitim müdürlüklerine teslim edildi.

Geçtiğimiz yıllarda farklı zamanlarda yine Mardin’deki öğrencilere kitap, kırtasiye, ayakkabı, mont yardımında bulunduklarını ve her zaman bu yardımları yapmaya devam edeceklerini hatırlatan MAGİİD Yönetim Kurulu Başkanı Orak, 6 ile 10 yaş arasında bulunan ilkokul öğrencilerine giyim yardımında bulunduklarını kaydetti. Mardin geneli 5 bin öğrenci için giyim yardımı hazırladıklarını ifade eden Orak, amaçlarının doğup büyüdükleri şehirde ihtiyacı olan öğrencilere bir nebze olsun katkı sunmak olduğunu ve Magiid ailesi olarak bu tarz kampanyaları sürdürmeye devam edeceklerini belirtti.

Öğrencilere yaptıkları katkı için MAGİİD yönetimine teşekkür eden il ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri, doğup büyüdükleri şehri unutmadıkları için MAGİİD yönetimini kutladılar.