Futbol Turnuvasında Kazanan Belli Oldu

Turnuvaya yerel/bölgesel isimleriyle katılarak renk katan 16 takımın yer aldığı turnuvanın finali gerçekleşti.

MAGİİD Geleneksel futbol turnuvası öz bilal ile Mezopotamya(oraklar&köknar) arasında oynanan final maçıyla sonlandı. Turnuvada öz bilal nakliyat takımı şampiyon olmuştur. Turnuva ikincisi Mezopotamya(oraklar&köknar) oldu. Üçüncülüğü ise Rumet Sigorta kazandı.
Ödül töreninde dernek başkanı Bilal Orak kısa bir konuşma yaptı. Birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptığı konuşması şöyle sürdü;
“Merhaba değerli dostlarımız hemşehrilerimiz hepiniz hoşgeldiniz. Her yıl düzenlediğimiz turnuvanın finalini bugün yapmış olduk. Oynadıkları oyunlarla izleyenlere keyifli zamanlar geçirerek, benim nazarımda tüm takımlar finale çıkmıştır. Şampiyon takımı ayrıca kutluyorum.
Her zaman söylemişimdir Futbol sadece, futbol değildir. Futbol birleştiren bir araya getiren bir güce sahiptir.
Bu nedenle Benim icin her zaman bir kazanan olmuştur. Bu anlamda Turnuva sonucunda kazanan MAGİİD olmuştur , kazanan hemşehrilerimiz ve dostlarımız olmuştur. Kazanan dostluk, barış ve kardeşlik olmuştur.
Tüm katılımcılara, turnuva süresince bizi yalnız bırakmayan dostlarımıza, MAGİİD sportif faaliyetler komisyonu üyelerine ve turnuvaya sponsor olan önemli kurumların ve değerli temsilcilerine ayrı ayrı teşekkür eder sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.